Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 10.02.2016 16:03
Miłość wisi w powietrzu, czuć ją również w uniwersum Destiny
578V

Miłość wisi w powietrzu, czuć ją również w uniwersum Destiny

Walentynkowa aktualizacja Destiny (PS4) jest już dostępna do pobrania na wszystkich platformach i oprócz miłosnych atrakcji wprowadza masę poprawek, łatek i kolejną dawkę balansu rozgrywki. 

Święto zakochanych w Destiny (PS4) to nie tylko udekorowanie Wieży masą płatków róż i serduszek, ale także dodatkowe wydarzenie "Crimson Days". Aby rozpocząć walentynkową misję wystarczy, że wraz z jednym znajomym wybierzecie się do Lorda Shaxxa w Wieży. Otrzymane zadanie wymaga ukończenia 7 walk w nowym trybie "Doubles", polegającym na starciach z innymi graczami w formie 2v2. Oprócz tego do sklepu emotek dodano kilka nowych pozycji, których prezentację możecie zobaczyć na poniższym filmiku. 

Łatka usunęła część błędów związanych z najnowszym rajdem, nieznacznie ulepszyła nagrody za Nightfalle i delikatnie poprawiła balans związany ze skalowaniem obrażeń jednego z karabinów. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/02/09/destiny-update-2-1-1-today-adds-crimson-days-event-freelance-playlists/#/slide/1

Tagi: Bungie destiny playstation 4