Patryk Jankowski Patryk Jankowski 10.02.2016 11:40
Alekhine's Gun, skradanka inspirowana serią Hitman, przesunięta na marzec
419V

Alekhine's Gun, skradanka inspirowana serią Hitman, przesunięta na marzec

Gra Alekhine’s Gun (PS4)Hitman (PS4) to inspirowana serią Hitman skradanka od studia Maximum Games, która miała pojawić się w tym tygodniu na PlayStation 4. Niestety, producenci przełożyli datę debiutu na marzec, a więc będziecie musieli jeszcze chwilkę poczekać na ten tytuł.

W Sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące premiery gry Alekhine’s Gun (PS4) na PlayStation 4. Tytuł miał pojawić się pierwotnie w tym tygodniu w pełnej wersji, mimo to, z przyczyn czysto technicznych twórcy ze studia Maximum Games zdecydowali się przesunąć w czasie debiut swojej produkcji.

Od teraz wiemy, że gra trafi globalnie na Steam oraz PlayStation 4 już 1 marca, ale premiera w Europie, jak ujmuje komunikat prasowy, odbędzie ''niedługo później''. Co ciekawe, sprzedawcy internetowi w Wielkiej Brytanii już teraz informują, że gra miałaby pojawić się 11 marca, czyli w tym samym dniu, w którym debiutuje globalnie nowy Hitman (PS4).

Alekhine’s Gun (PS4) to gra czerpiąca garściami z dorobku wspomnianej serii IO Interactive. Rozgrywka dzieje się podczas czasów zimnej wojny, a gracz wcieli się w płatnego zabójcę i będzie śledził jego przygody w Europie, Kubie oraz Stanach Zjednoczonych.

Rozgrywkę możecie obejrzeć na filmiku od samych twórców opublikowanym na YouTube. Jesteście zainteresowani tym tytułem?

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/alekhines_gun/news/hitman-inspired_alekhines_gun_delayed_to_march.html

Tagi: alekhine's gun data premiery Maximum Games playstation 4