Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 08.02.2016 21:22
Brooklyn będzie miejscówką startową w  Tom Clancy's The Division?
601V

Brooklyn będzie miejscówką startową w Tom Clancy's The Division?

Użytkownicy PC-tów mają tę przewagę, że oprócz grania, mogą również grzebać w folderach swoich ulubionych produkcji. Właśnie w ten sposób dowiedziano się, że Brooklyn znajduje się w plikach bety Tom Clancy's The Division (PS4).

Co prawda jakiś czas temu potwierdzono, że Manhattan będzie jedyną dzielnicą, do której będziemy mieli dostęp w dniu premiery Tom Clancy's The Division (PS4), jednak pliki wersji beta sugerują co innego.

Jak pewnie pamiętacie, grę rozpoczynaliśmy na krótko po przylocie do Manhattanu, od razu z 4 poziomem doświadczenia. Bardzo możliwe, że sam początek gry będzie miał miejsce w Brooklynie. Skąd takie przypuszczenia? Plik zawierający tę dzielnicę nie jest wystarczająco duży, żeby zawrzeć w nim kawałek otwartego terenu z powtarzalnymi zadaniami pobocznymi, jednak wystarczy, żeby odbyła się na nim krótka misja treningowa. 

Dyrektor kreatywny, Julien Gerighty, potwierdził, że Brooklyn nie będzie częścią żadnego DLC, więc powyższe rozważania nabierają coraz większego sensu. Upewnimy się jednak albo podczas zbliżającej się otwartej bety, albo podczas premiery gry, 8 marca tego roku. 

 

Źródło: http://wccftech.com/division-beta-files-include-brooklyn-folder-starting-area/

Tagi: playstation 4 tom clancy's the division Ubisoft Ubisoft Massive