Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 08.02.2016 18:23
Masa informacji o Mirror's Edge Catalyst
706V

Masa informacji o Mirror's Edge Catalyst

Chcecie poznać więcej szczegółów o protagonistce, Faith, a może jesteście ciekawi jaki wpływ na rozgrywkę będą miały pogoda czy pora dnia? To wszystko znajdziecie w tym artykule.

Na początku historii główna bohaterka będzie zachowywać się jak rozpieszczony dzieciak. Wolna dusza, która nie dba o konsekwencje czy przyszłość. Można powiedzieć, że czasami jest wręcz lekkomyślna. To właśnie Faith, przez swoją nadmierną pewność siebie, rozpocznie łańcuch wydarzeń, które napędzają historię w Mirror's Edge Catalyst (PS4). My zaczniemy cały bałagan i to my będziemy zmuszeni go posprzątać. 

Nasze działania będą miały wpływ nie tylko na przebieg historii, ale także na kształtowanie otwartego świata wokół nas. Przykładowo, ilość zhakowanych przez naszą bohaterkę billboardów zwiększać będzie nasz zasięg do przekazywania wiadomości. Otoczenie będzie zmieniało również niezależnie od nas. Mijający czas będzie odzwierciedlony przez pory dnia, które będą wpływały na zagęszczenie ruchu, billboardy reklamowe i oczywiście atmosferę w grze. Niektóre misje będą dodatkowo uatrakcyjnione poprzez padający deszcz. 

Przypominamy o zamkniętej becie, do której zapisać się można pod tym linkiem

Źródło: http://www.examiner.com/article/ea-on-faith-s-evolution-mirror-s-edge-catalyst-and-day-vs-night-gameplay

Tagi: