Patryk Jankowski Patryk Jankowski 08.02.2016 10:50
Ile miejsca na dysku zajmuje gra Unravel?
1142V

Ile miejsca na dysku zajmuje gra Unravel?

Ujawniono informacje dotyczące wielkości danych gry Unravel (PS4) w wersji na PlayStation 4. Wygląda na to, że ta oryginalna i przyjemna dla oka produkcja Coldwood Interactive oraz Electronic Arts zajmuje niewiele miejsca, a mimo to potrafi zachwycić.

W ramach platformy PlayStation Store pojawiły się informacje dotyczące gry Unravel (PS4) w wersji na PlayStation 4, a dokładniej ilości miejsca, jakie potrzebne będzie wszystkim zainteresowanym na dysku konsoli, aby pobrać grę. Tytuł zajmuje zaledwie 3,1 GB miejsca na dysku twardym PlayStation 4.

Unravel (PS4) zostało oficjalnie zapowiedziane w trakcie konferencji firmy Electronic Arts podczas targów E3 205 i zainteresowało sobą publikę. Tytuł opowiada historię Yarny'ego, który przeżyje wspaniałą przygodę w Północnej Skandynawii. Podczas zabawy wykorzystamy unikatowe zdolności bohatera wykonanego z nici poznamy interesujące miejsca.

Ostatnio mogliście zobaczyć kilka nowych materiałów z tej oryginalnej produkcji, której premiera nastąpi już z dniem 9 lutego na PlayStation 4.

Jesteście zainteresowani przygodami sympatycznego Yarny'ego?

Źródło: http://gameidealist.com/news/file-size-revealed-for-unravel-on-ps4/

Tagi: Coldwood Interactive Electronic Arts PlayStation 4 playstation store unravel