Patryk Jankowski Patryk Jankowski 04.02.2016 10:56
Koniec wojny między twórcami Lords of the Fallen
769V

Koniec wojny między twórcami Lords of the Fallen

Przedstawiciele firmy CI Games podpisali ugodę ze studiem Deck13, które w większości odpowiada za produkcję oraz sukces świetnego Lords of the Fallen (PS4), które zadebiutowało na rynku w 2014 roku. Wiemy, że powstaje kontynuacja, czyżby znowu w takiej konfiguracji?

Firma CI Games poinformowała nas, że udało się podpisać stosowną umowę zawarcia ugody z przedstawicielami studia Deck13, czyli współtwórców naprawdę udanego Lords of the Fallen (PS4). Wiemy już, że powstaje kontynuacja gry w postaci Lords of the Fallen 2 (PS4). Oto komunikat w tej sprawie:

''Spółka (CI Games) oraz Deck13 Interactive GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem („Deck13”) podpisały Poufną Umowę Ugody („Ugoda”), której przedmiotem jest zawarcie porozumienia w sporze istniejącym między Spółką i Deck13 wynikłego na tle wykonywania umowy o współpracy łączącej Spółkę i Deck13 („Umowa”).'' - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym CI Games.

Jednocześnie w tej samej informacji możemy przeczytać, że obie firmy są usatysfakcjonowane treścią podpisanej ugody i widzą możliwość wzajemnej współpracy nad nowymi projektami w przyszłości. Z pewnością wielu z Was pomyślało teraz o drugiej części przygód Harkyna, to naturalne, które powinny być przygotowywane przez tę samą ekipę.

Niestety, należy pamiętać, że Deck13 pracuje przecież nad autorskim tytułem The Surge, który miałby się pojawić na rynku również w przyszłym roku, czyli wtedy, kiedy wspomniane Lords of the Fallen 2 (PS4). W takiej sytuacji trudno jest zatem spodziewać się, aby studio porzuciło pracę nad własną marką i wróciło pod skrzydła CI Games.

Źródło: Informacja prasowa.

Tagi: ci games deck13 Lords of the Fallen Lords of the Fallen 2 playstation 4