Daniel Stroński Daniel Stroński 04.02.2016 09:56
Darmowa gra logiczna Stupid Zombies 3 pomoże odblokować bronie w DLC do Dying Light "The Following"
889V

Darmowa gra logiczna Stupid Zombies 3 pomoże odblokować bronie w DLC do Dying Light "The Following"

Zapomnijcie o robionych na szybko smartfonowych gierkach pod dużą produkcję konsolową. Wyjątkowo popularne i zbierające świetne oceny na urządzeniach mobilnych Stupid Zombies 3 pomaga teraz odblokować dodatkowe przedmioty w Dying Light Enhanced Edition (PS4).

Kilka milionów pobrań i oceny na poziomie 90% - smartfonowe Stupid Zombies 3 to jeden z najlepszych darmowych mobilniaków na rynku. Któż nie lubi tych angrybirdsowych gier z setkami plansz do zabijania czasu?

Deweloper gry połączył siły ze studiem Techland, wprowadzając atrakcyjną ofertę dla osób czekających na dodatek do Dying Light (PS4) "The Following" - odblokowanie broni w dużej grze poprzez zaliczanie plansz w Stupid Zombies 3. Przez następne pół roku, co miesiąc dostępne będzie nowe wyzwanie, w którym zdobędziemy specjalny kod do wykorzystania pod tym adresem. Stupid Zombies 3 dostępne jest nieodpłatnie na Androidzie i iOS-ie.

Dodatek "The Following" oraz rozszerzone wydanie Dying Light Enhanced Edition (PS4) dostaniemy już w przyszłym tygodniu, 9 lutego.

 

Źródło: YouTube (Dying Light)

Tagi: companion app Dying Light smartfony stupid zombies 3 tablety Techland wideo