Daniel Stroński Daniel Stroński 04.02.2016 09:34
Gearbox prezentuje dwie nowe postaci z Battleborn
960V

Gearbox prezentuje dwie nowe postaci z Battleborn

Battleborn (PS4) to MOBA od twórców serii Borderlands, a to oznacza, że dostaniemy zwariowanych bohaterów do wyboru. Tym razem są to bohaterowie inspirowani czasami starożytnymi.

Łączące gatunek MOBA (multiplayer online battle arena) z pierwszoosobowym shooterem Battleborn (PS4) ujawniło kolejne z 25 docelowych postaci, którymi zagramy w sieciowych potyczkach - osobno lub na dzielonym ekranie w rozmaitych trybach PvP, a także 5-osobowej kooperacji trybu fabularnego.

Obie nowe postaci utrzymane są w klimacie starożytnego Rzymu i Grecji. Attikus to niewolnik, niegdyś najlepszy wojownik wśród Thrallów, który stawia na czystą siłę - krótkie szarże, potężne ciosy i duża wytrzymałość to jego główne zalety. Galilea jest zaś ambitną członkinią Silent Sisters - grupy starającej się zniszczyć źródło potęgi technologicznej imperium Jennerit. Starając się wypełnić swoją misję, została pokonana przez byłą przyjaciółkę, która nie potrafiła dobić Galilei i wykorzystała tę samą technologię do uzdrowienia jej. Coś poszło nie tak i teraz wojowniczka potrafi posługiwać się w walce czymś w rodzaju czarnej magii.

 

Premiera planowana jest na 3 maja tego roku.

 

Źródło: YouTube (Battleborn)

Tagi: battleborn galeria Gearbox Software PlayStation 4 wideo