Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 09:43
Zobacz serię krótkich zwiastunów oryginalnego Firewatch
427V

Zobacz serię krótkich zwiastunów oryginalnego Firewatch

Jedną z ciekawszych premiera na PlayStation 4 jest gra Firewatch (PS4) od studia Campo Santo, która ma swoją premierę dosłownie za kilka dni. Tytuł otrzymał dziś serię czterech króciutkich zwiastunów.

Firewatch (PS4) zmierza na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Tytuł otrzymał dziś aż cztery krótkie, ale i humorystyczne, trailery wprowadzające zainteresowanych w klimat tej oryginalnej produkcji.

Gra opowiada o losach niejakiego Henry'ego, który podjął się odpowiedzialnego zadania strażnika leśnego obserwującego z wieży strażniczej okolicę w celu dostrzeżenia potencjalnych pożarów. Gościu przebywa sam na ogromnej przestrzeni, a jego jedynym kontaktem jest tajemnicza kobieta o imieniu Delilah. W pewnym momencie bohater musi jednak opuścić bezpieczne miejsce i zapuścić się w las.

Tytuł zapowiada się bardzo dobrze i już w przyszłym tygodniu, a dokładniej 9 lutego, pojawi się w ramach oferty PlayStation Store. Poniżej możecie zapoznać się ze wspomnianymi zwiastunami, ale odsyłamy również do nieco dłuższego gameplay'u.

 

 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/02/firewatch-for-ps4-and-pc-gets-four-new-lovely-trailers/

Tagi: campo santo firewatch playstation 4 trailer