Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 09:08
Premiera dodatku DLC Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon może nastąpić później, niż zakładano
1889V

Premiera dodatku DLC Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon może nastąpić później, niż zakładano

Premiera dodatku DLC ''Krew i Wino'' do uznanej i popularnej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) może nastąpić później, aniżeli pierwotnie zakładano. Na oficjalnym koncie gry na Twitterze dowiedzieliśmy się, że w nadchodzących miesiącach twórcy podzielą się dopiero informacjami na temat rozszerzenia.

Przedstawiciele firmy CD Projekt RED ujawnili na oficjalnym koncie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4), że nowe informacje dotyczące dodatku DLC ''Krew i Wino'' pojawią się na przestrzeni nadchodzących miesięcy. 

Komunikat ten padł po tym, jak jeden z fanów gry zapytał się otwarcie jej twórców o sugerowany poziom doświadczenia rozpoczęcia zabawy w drugim rozszerzeniu do gry CD Projekt RED. Co ciekawe, treść samej odpowiedzi może sugerować, że skoro na przestrzeni nadchodzących miesięcy poznamy nowe informacje na temat dodatku, to sama jego premiera odbędzie się jeszcze później.

Oczywiście trzeba poczekać na sprecyzowany komunikat producenta Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) w tej sprawie. Wielu z graczy z pewnością ostrzy sobie zęby na kolejną przygodę Geralta, tym razem w krainie Touissaint. Jeżeli premiera faktycznie odbędzie się z opóźnieniem, to producenci z pewnością będą chcieli dorzucić do rozszerzenia jeszcze więcej zawartości.

Trzecia część serii pojawiła się na rynku w maju ubiegłego roku i otrzymała bardzo dobre oceny. Recenzję podstawowej wersji gry możecie przeczytać pod tym adresem, zaś tekst dotyczący pierwszego rozszerzenia fabularnego tutaj.

Źródło: Twitter.

Tagi: CD Projekt RED data premiery Krew i Wino premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon