Patryk Jankowski Patryk Jankowski 02.02.2016 11:19
Watch Dogs 2 zostanie ujawnione na E3 2016, a nowy Far Cry jest już w produkcji?
1021V

Watch Dogs 2 zostanie ujawnione na E3 2016, a nowy Far Cry jest już w produkcji?

W Sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące rzekomej prezentacji kontynuacji Watch_Dogs (PS4) na tegorocznych targach E3. Ponadto te same pogłoski twierdzą, że Ubiosft już pracuje nad kolejną odsłoną popularnej serii strzelanin Far Cry. Ile jest w tym wszystkim prawdy?

Zgodnie z doniesieniami redakcji The Rebel i ich anonimowego źródła informacji okazuje się, że już na tegorocznych targach E3 w Los Angeles dojdzie do oficjalnego ujawnienia drugiej części Watch_Dogs (PS4) od Ubisoftu.

Ostatnio w Sieci pojawiły się doniesienia, jakoby w tym roku premierę cyklicznej odsłony Assassin's Creed miałoby zastąpić właśnie Watch_Dogs 2, ale to nie koniec rewelacji.

Informator wspomnianej redakcji ma ponoć bliskie kontakty z pracownikami Ubisoft Montreal i dotarł do wiadomości, jakoby producent tworzył aktualnie również kolejną odsłonę Far Cry, a przypomnijmy, że jeszcze nie zadebiutowało na rynku Far Cry Primal (PS4).

Nic ponad to, że produkcja powstaje nie zostało ujawnione. Nie znamy zatem szczegółów dotyczących umiejscowienia akcji gry, scenariusza oraz fabuły. Doniesienia te należy jednak traktować jako plotki.

Wracając do przygód Aidena Pearce'a, to oryginalne Watch_Dogs (PS4) debiutowało na rynku w maju roku 2014, jako jedna z największych premier tamtego okresu. Tytuł zebrał dobre opinie i średnią ocen na poziomie 80 punktów na Metacritic. Kontynuacja, według najświeższych doniesień, miałaby rozgrywać się w słonecznym San Francisco.

Źródło: http://www.psu.com/news/29269/Rumor--Watch-Dogs-2-to-appear-at-E3-2016-new-Far-Cry-in-development

Tagi: