Patryk Jankowski Patryk Jankowski 02.02.2016 10:04
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy otrzyma własną grę w klimatach LEGO
779V

Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy otrzyma własną grę w klimatach LEGO

Gry z serii LEGO są bardzo popularne i wykorzystują niemniej popularne marki, jako bazę kontekstową do kolejnych przygodówek. Tym razem klocki zawitają do świata filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.

LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy zostało przedwcześnie ujawnione, jako kolejna gra na bazie marki Lego, która to najprawdopodobniej pojawi się w oficjalnej sprzedaży już z dniem 28 czerwca.

Za prace nad nową grą ponownie odpowiedzialne jest studio Traveler's Tales Games, które przygotowuje tytuł na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One, Xboksa 360, Nintendo Wii U oraz Nintendo 3DS. Tak przynajmniej wynika z informacji, które wyciekły przedwcześnie między innymi we włoskim oddziale sklepu internetowego Amazon.

Opis gry LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy ujawnia ponadto informację o tym, że w grze pojawi się pełny skład bohaterów z filmu J.J. Abramsa, czyli Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Kylo Ren oraz BB-8. Ponadto tytuł ma posiadać sekwencje wypełniające luki pomiędzy filmami ''Powrót Jedi'' oraz ''Przebudzeniem Mocy''.

Poniżej możecie zobaczyć opublikowany w Sieci trailer gry LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy. Czekamy na oficjalne ujawnienie tego projektu przez wydawcę.

Źródło: http://www.vg247.com/2016/02/02/lego-star-wars-the-force-awakens-announced/

Tagi: Gwiezdne Wojny LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy przebudzenie mocy Traveler's Tales