Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 01.02.2016 20:25
Aktualizacja zawierająca DLC do Call of Duty: Black Ops III pojawi się jutro
619V

Aktualizacja zawierająca DLC do Call of Duty: Black Ops III pojawi się jutro

Dla wszystkich, którzy czekają na najnowsze rozszerzenie do Call of Duty: Black Ops III (PS4) mamy dobrą wiadomość, jednak osoby pozostające przy podstawce będą rozczarowane. 

W związku z jutrzejszą premierą dodatku "Awakening", każdy posiadacz Call of Duty: Black Ops III (PS4) musi przygotować na swoim miejscu 9.1 GB miejsca, niezależnie od tego czy jest zainteresowany rozszerzeniem, czy nie.

Activision postanowiło, że to DLC zostanie włączone w zawartość łatki, która ma na celu wprowadzić "wiele usprawnień i aktualizacji zaprojektowanych do poprawienia wrażeń płynących z rozgrywki". Pobieranie można już rozpocząć, jednak "Awakening" zostanie odblokowane o jutro o 9:00 czasu polskiego. 

Jeżeli jesteś posiadaczem przepustki sezonowej, lub zakupiłeś dodatek, to po pobraniu aktualizacji będziesz musiał aktywować rozszerzenie. Aby to zrobić wystarczy z menu gry wejść do sklepu, następnie wejść w zakładkę z pakietami map i wybrać odpowiednią opcję.

 

Źródło: https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Accessing-the-Awakening-DLC-Pack-in-Call-of-Duty-Black-Ops-III

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III