Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 06.01.2016 23:53
Volume w końcu trafiło również na PS Vitę
359V

Volume w końcu trafiło również na PS Vitę

Po kilku opóźnieniach i problemach nareszcie się udało, Volume (PS Vita) pojawiło się na naszych przenośnych konsolkach. Z tej okazji dostaliśmy również krótką wiadomość o Volume: Coda, a także nowy zwiastun. 

Jeżeli czekaliście na przenośną wersję Volume (PS Vita), to dzisiejsza premiera tej gry nie jest dla Was zapewne żadnym zaskoczeniem, jednak oprócz tego, na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się krótka notka od Mike'a Bithella, a twórcy przygotowali trailer, pełen pochlebnych opinii. 

Deweloper zapewnia, że każda mechanika, poziom i wszystkie możliwości, razem z edytorem poziomów i dostępne na PlayStation 4 są również zawarte w wersji na Vitę. Volume (PS Vita) wspiera Cross-buy, więc jednorazowy zakup umożliwia pobranie gry na obie platformy. 

Mike, oprócz podziękowania wszystkim, którzy zdecydowali się zakupić jego grę, wspomina także o darmowym dodatku, Volume: Coda, który będzie dostępny za darmo już w momencie premiery PlayStation VR. Zawierać on będzie dodatkową kampanię, nowego protagonistę, ale także ukaże znane z podstawki postacie, jednak w nieco innej perspektywie. Całość będzie nastawiona na wykorzystanie technologii wirtualnej rzeczywistości. 

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/01/06/volume-for-ps-vita-is-available-today-with-cross-buy-enabled/

Tagi: