Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.12.2015 14:15
Ogromna figurka Geralta od CD Projekt RED ofiarowana WOŚP
1546V

Ogromna figurka Geralta od CD Projekt RED ofiarowana WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to coroczne przedsięwzięcie Jurka Owsiaka i rzeszy wolontariuszy chcących nieść pomoc innym ludziom. Do tej ekipy dołączy CD Projekt RED razem z ogromną figurką Geralta z Rivii. Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4)

Polscy twórcy gier wideo postanowili aktywnie włączyć się w wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jej nadchodzącej już 24. edycji. Mowa w tym przypadku o przedstawicielach studia CD Projekt RED, którzy na oficjalnej stronie przedsięwzięcia zdecydowali się umieścić aukcję, w której do wylicytowania jest ogromna figurka Geralta z Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4).

Bohater gry, a raczej jego figura, mierzy aż 2,5 metra i waży ponad 100 kilogramów. To dosyć spory gadżet, ale dla fanów gry i kolekcjonerów wręcz bezcenny. Oczywiście aukcję wygrywa osoba, która wpłaci najwięcej pieniędzy na rzecz wspierania Jurka Owsiaka. Aukcja ma potrwać jeszcze przez 19 dni.

CD Projekt RED znane jest z tego, że wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka. W przeszłości, razem z firmą Nvidia studio ofiarowało na rzecz zbiórki bardzo wysokiej jakości komputer do grania.

Poniżej możecie zobaczyć, jak producenci gry przedstawiają zainteresowanym figurę Geralta. To był stały element wyposażenia biura CD Projekt RED, który w każdym, absolutnie każdym domu będzie eksponatem unikatowym. To jak, jesteście zainteresowani?

 

Źródło: http://rzeczyodserca.pl/zobacz/aukcja/892/cd_projekt

Tagi: CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon wośp