Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.12.2015 12:44
Jak wyglądałby Rayman na Unreal Engine 4? Cudnie!
1730V

Jak wyglądałby Rayman na Unreal Engine 4? Cudnie!

Silnik graficzny Unreal Engine 4 to bardzo popularne wśród producentów gier narzędzie, dzięki któremu można przygotować świetną oprawę graficzną. Nawet amatorsko, czego przykładem jest odtworzenie przygód Raymana w oparciu o to właśnie oprogramowanie.

Rayman Legends (PS4) był ostatnią grą Ubisoftu z tej niezwykle popularnej marki, która pojawiła się na PlayStation 4 jako odświeżona edycja gry z poprzedniej generacji konsol. Wielu graczy oczekuje jednak pełnoprawnej, kolejnej odsłony cyklu przygotowanej z myślą o PlayStation 4. To byłoby coś, a amatorski filmik z gry opublikowany na silniku Unreal Engine 4 tylko to potwierdza.

Użytkownik serwisu YouTube o ksywce CryZENx opublikował w Sieci nagranie wideo amatorsko przygotowanej prezentacji gry z serii Rayman na podstawie silnika graficznego Unreal Engine 4, dzięki czemu możemy rzucić okiem na nowoczesny model maskotki Ubisoftu oraz wirtualne otoczenie. Mimo iż to amatorski projekt, to robi duże wrażenie, szczególnie środowisko gry, bujna roślinność, świetna kolorystyka oraz płynność rozgrywki.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany materiał z prezentacji postaci Raymana. Warto również zobaczyć inne filmiki autora. Zajmuje się grafiką komputerową nie od dziś i ma się czym pochwalić.

 

Źródło: http://www.hardcoregamer.com/2015/12/28/rayman-takes-the-jump-to-unreal-engine-4/184587/

Tagi: playstation 4 rayman Ubisoft Unreal Engine 4