Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.12.2015 10:50
Zobaczcie odświeżoną wersję gry Valkyria Chronicles na PlayStation 4
429V

Zobaczcie odświeżoną wersję gry Valkyria Chronicles na PlayStation 4

Odświeżona wersja gry Valkyria Chronicles (PS3) debiutuje w lutym na PlayStation 4. Twórcy przygotowali dla fanów marki nowy zwiastun z elementami rozgrywki. Wcielimy się w członka plutonu armii Federacji Atlantyckiej i stoczymy wiele epickich bitew, również za sterami wielkiego czołgu.

Zwiastun premierowy odświeżonej wersji gry Valkyria Chronicles (PS4) jest już dostępny w Sieci. Firma Sega chce zaprezentować tym samym wszystkie poprawki i usprawnienia, jakich dokonano z myślą o debiucie gry na konsoli PlayStation 4.

Produkcja Segi pierwotnie pojawiła się w roku 2008 na konsoli PlayStation 3, ale później wydawca zdecydował się również udostępnić port na komputery osobiste i pokusić się o remaster dla najnowszej konsoli Sony. Gra zadebiutuje w Japonii już z dniem 10 lutego. Nie wiemy jeszcze, czy trafi ona do naszego kraju, ale miejmy nadzieję, że to klasyczne jRPG znajdzie w Polsce oficjalnego dystrybutora.

Akcja gry toczy się podczas II wojny światowej, ale nie odzwierciedla historycznych wydarzeń. Sega stara się opowiedzieć własną historię, która rozgrywa się w Galii. Gracz wcieli się w dwójkę bohaterów i weźmie udział w stosunkowo dużych bitwach z użyciem turowego systemu walki. W trakcie starć otrzymamy wsparcie od innych żołnierzy i jednostek bojowych, w tym czołgów.

Co ciekawe, warto wspomnieć o dalszych planach wydawniczych Segi na przyszły rok, bowiem nie kończą się one na ponownym wydaniu tylko Valkyria Chronicles (PS4). Wydawca przygotowuje również specjalną edycję gry Valkyria: Azure Revolution (PS4) na PlayStation 4. Niestety plany uwzględniają tylko i wyłącznie rynek w Japonii.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego materiału z gry. Jak myślicie, warto sięgnąć jeszcze raz po ten tytuł na nowej konsoli Sony?

 

Źródło: http://gamingbolt.com/valkyria-chronicles-remaster-receives-debut-trailer

Tagi: playstation 4 SEGA trailer valkyria chronicles