Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.12.2015 21:20
"Następnym razem musimy zrobić po prostu lepszą grę" - twórca The Order 1886
1476V

"Następnym razem musimy zrobić po prostu lepszą grę" - twórca The Order 1886

The Order 1886 (PS4) nie zostało przyjęte ciepło przez graczy i krytykę, w efekcie czego ostatecznie zarzucono prace nad kontynuacją. Andrea Pessino z Ready at Dawn przyznał, że może i rzeczywiście gra nie była najlepsza.

The Order 1886 (PS4), choć przepiękne wizualnie, było krytykowane za zbyt małą ilość rozgrywki w stosunku do ceny oraz przeraźliwie liniową fabułę. Pomimo początkowych planów stworzenia kontynuacji, pomysł ostatecznie porzucono, a gracze prawdopodobnie nigdy nie dowiedzą się, jak cała opowieść miała się skończyć.

Andrea Pessino, jeden z założycieli Ready at Dawn wrzucił jakiś czas temu wideo z siłowni, na której podnosił ciężary. Jeden z obserwatorów zażartował, że powinien pokazać materiał recenzentom przed wysłaniem gry do recenzji.

Pessino dość szczerze odpowiedział, że nie sądzi, aby to cokolwiek zmieniło, bo The Order 1886 miało swoje braki i następnym razem Ready at Dawn musi się bardziej postarać.

Co o tym myślicie? Czy The Order 1886 według Was było tak złą grą, że zasługiwało na tę całą nagonkę, jaka wytworzyła się wokół tytułu? Czy też może tytuł po prostu zawiódł Wasze oczekiwania?

Źródło: Twitter

Tagi: playstation 4 ready at dawn the order 1886