SKLEP
Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 22.12.2015 13:55
Aplikacja Beyond Touch jest już kompatybilna z Beyond: Dwie Dusze na PS4
1225V

Aplikacja Beyond Touch jest już kompatybilna z Beyond: Dwie Dusze na PS4

W Beyond: Dwie Dusze (PS4) można zagrać w lekko ograniczonym trybie kooperacyjnym, w którym drugi gracz wcieli się w Aidena. Twórcy wersji na PS3 pomyśleli jednak, zauważając, że nie każdy gracz posiada dwa pady. Przygotowali dlatego aplikację Beyond Touch, która pozwala wykorzystać telefon jako drugi kontroler. Jest już kompatybilna z remasterem na PlayStation 4.

Beyond Touch jako aplikacja pozwala zamienić telefon w drugi kontroler i cieszyć się Beyond: Dwie Dusze (PS4) w trybie kooperacyjnym. Dotychczas aplikacja nie była jednak kompatybilna z wersją na PlayStation 4. Na szczęście ostatnim czasem uległo to zmianie.

 

 

Jak przeczytamy w opisie aplikacji:

Używaj aplikacji BEYOND Touch™, aby kontrolować Twoją grę BEYOND: Two Souls™ na PlayStation®3. Ta aplikacja może być używana na każdym urządzeniu Android™, aby zastąpić Twój bezprzewodowy kontroler PlayStation®3.Wszystko czego potrzebujesz do Swojego systemu PlayStation®3, aby móc grać w grę przy użyciu kontrolera dotykowego, to by była on w tej samej sieci WiFi co Twoje urządzenie Android™.

Uwaga: Ta aplikacja służy tylko jako kontroler. Aby móc grać w BEYOND: Two Souls™, będzie Ci potrzebny system PlayStation®3 i gra BEYOND: Two Souls™, zakupiona oddzielnie u każdego uczestniczącego w sprzedaży dostawcy.
Funkcje BEYOND Touch™:
• Graj na Swoim systemie PlayStation®3 z intuicyjnym kontrolerem dotykowym, stworzonym dla Twojego urządzenia Android™;
• Prosty w obsłudze, nawet jeśli nigdy nie grałeś/-aś w grę na konsolę;
• Prosty w podłączeniu do Twojej PlayStation®3;
• Graj w przygodę w trybie pojedyńczym, lub w trybie dla dwóch graczy razem ze Swoimi znajomymi używając preferowanego przez Ciebie urządzenia.

NOWOŚCI

Can now be used on a PS4™ system with a Sony Entertainment Network account

Beyond Touch można za darmo pobrać pod tym linkiem na system Android.

Źródło: Twitter

Tagi: beyond: Dwie dusze playstation 3 playstation 4 quantic dream