redakcja@pssite.com [email protected] 20.12.2015 13:20
Hyde Park PS Site #15
443V

Hyde Park PS Site #15

Im bliżej świąt i końca roku, tym człowiek ma mniej pracy. Zwłaszcza u nas w redakcji, gdzie poza domowymi obowiązkami świątecznymi, dochodzą wszelakiego rodzaju podsumowania. Dlatego dzisiejszy Hyde Park jest uboższy w zawartość w porównaniu do poprzednich odcinków.

Słowo redakcji

Daniel

Zbliża się końcówka roku, czyli czas sporządzania zestawień najlepszych gier ostatnich dwunastu miesięcy. Nie ma się co oszukiwać – Wiedźmin prawdopodobnie wygra w większości kategorii, w których się znajdzie. Pomyślałem więc o sytuacji bez przygód Geralta. Co wtedy wytypowałbym do tytułu Gry Roku? Z czym spędziłem najwięcej czasu? Byłby to pewnie Fallout 4.

W komentarzach na stronie czytałem zarzuty, że redakcja PS Site uwzięła się na ten tytuł. Już ocena 7,5/10 w recenzji Andrzeja uznawana była za przesadnie niską, a ja sam wystawiłbym pewnie jeszcze niższą notę. Nie tak dawno wylałem nawet swoje żale w felietonie – „Kelner! W moim FPS-ie są elementy RPG!” – czyli co się stało z gatunkiem Fallouta 4. Ale w wolnej chwili wracam częściej do zniszczonego Bostonu niż na grzbiet Płotki, chociaż uważam, że Geralt to ZNACZNIE lepsza gra, a na pewno lepszy RPG.

To co, shooter z otwartym światem? Mieliśmy MGS-a. Dosłownie w każdej kategorii znajdę lepszego kandydata – nawet w kwestii największego zawodu tego roku, chociaż wciąż Fallout 4 nie spełnił moich oczekiwań. Po prostu te sandboksy dające prawdziwą wolność i masę możliwości mają w sobie coś uzależniającego. Coś przyciągającego bez żadnego większego powodu, co sprawia, że muszę włączyć F4 choćby na chwilę. Wtedy sobie przypominam, jak bardzo się na niej zawiodłem i co mnie denerwowało, ale skoro już włączyłem… to gram. I tak zbliżam się do nabicia stu godzin. Kiedy to zleciało? Co robiłem? Nie mam pojęcia. Ale włączyłbym na chwilę Fallouta 4…

Sekcja tekstowa

Recenzje

Publicystyka

Sekcja wideo

Wracamy do materiałowej biedy na naszym kanale. W tym tygodniu tylko dwa nagrania.


Pozostaje wam dać suba na naszym kanale za co z góry dziękujemy!

Tagi: hyde park ps site wideo