Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 16.12.2015 10:48
Film Dragon's Lair coraz bliżej
264V

Film Dragon's Lair coraz bliżej

Kojarzycie grę Dragon's Lair (PS3)? Tytuł po raz pierwszy pojawił się w 1983 roku by po latach zawitać na platformy PlayStation. Dzięki zebraniu wymaganej sumy pieniędzy za pośrednictwem kampanii crowdfundingowej film animowany jest coraz bliżej stworzenia.

Kampania crowdfundingowa w serwisie IndieGoGo nie dobiegła jeszcze końca, a Dragon's Lair: The Movie przekroczył już wymagany próg 250 tys. dolarów, spełniając tym samym marzenia Dona Blutha i Gary'ego Goldmana.

Panowie sukces komentują następującymi słowami:

DOKONALIŚMY TEGO!!!!! DRAGON'S LAIR WRACA!!!! Chcemy podziękować WSZYSTKIM za CAŁE wsparcie. Bez Was to by się nie udało. Wyczekujcie kamieni milowych, nowych perków, nowych konkursów, nowego WSZYSTKIEGO!!

Uzbierane pieniądze zostaną wykorzystane na stworzenie czterominutowego filmiku poglądowego zawierającego pełną minutę klasycznych animacji w kolorze. Nagranie zostanie zrobione w 21 tygodni przez niewielką ekipę scenarzystów i artystów pod nadzorem Dona i Gary’ego. Celem tego krótkiego materiału będzie nakłonienie inwestorów do wyłożenia wymagane sumy 70 milionów dolarów.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie towarzyszące wspomnianej kampanii.

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/dragon-s-lair-returns#/story

Tagi: Don Bluth Dragon's Lair dragon's lair: the movie Gary Goldman