Wiemy jak będzie wyglądać okładka EA SPORTS UFC 2

Gry
814V
Łukasz Ciesielski | 14.12.2015, 09:30

W listopadzie dowiedzieliśmy się, że jest już tworzone, a na okładce zobaczymy między innymi ówczesną mistrzynię wagi koguciej Rondę Rousey. Drugi zawodnik organizacji UFC jak dotąd nie był znany. Po weekendowej walce wiemy już, kto nim został.

Pomimo ciężkiego nokautu w wykonaniu Holly Holm i utraty mistrzowskiego tytułu Ronda Rousey zdołała zachować swoją pozycję na okładce nadchodzącego .

Obok Rousey miał stanąć drugi, męski zawodnik. Typowani byli Jose Aldo oraz Conor McGregor. W miniony weekend odbyła się gala UFC 194, na której, po zaledwie 13 sekundach został wyłoniony zdobywca miejsca na okładce. Jeżeli oglądaliście pojedynek to wiecie już kto nim został. Jeśli nie - zerknijcie poniżej.

Źródło: Twitter