Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.12.2015 11:14
Kolejne gry zapowiedziane na PlayStation VR
1298V

Kolejne gry zapowiedziane na PlayStation VR

O kilku produkcjach, które trafią także na PlayStation 4 i skorzystają z PS VR pisaliśmy już wczoraj. Jednak Sony pokazało także kilka mniejszych, dosyć pokręconych produkcji.

Pierwszym tytułem jest The Modern Zombie Taxi Co. (PS4) - gra w której wcielimy się w taksówkarza  i naszym celem będzie dowożenie nieumarłych klientów do celu ich podróży.

Drugą produkcją jest gra autorstwa ekipy No Goblin - 100ft Robot Golf (PS4). Jak sam tytuł wskazuje, będziemy mieli do czynienia w produkcją w której ogromne roboty grają w golfa.

Przerywając na chwilę pochód głupiutkich gierek przedstawiamy Golem (PS4) - grę autorstwa Highwire Games. W produkcji jednak nie wcielimy się bezpośrednio w tytułowego Golema, a raczej w osobę, która potrafi nimi kierować wchodząc w nich.

No i na koniec kolejny symulator. Tym razem Job Simulator (PS4), który będzie tytułem startowym PlayStation VR. Historia dzieje się w świecie w którym wszelaką pracę wykonują roboty, więc i ludzie zapomnieli jak to jest pracować. By wypełnić braki, powstaje symulator pracy w który sami będziemy mogli zagrać.

Tagi: 100ft Robot Golf golem job simulator playstation 4 playstation vr psx 2015 The Modern Zombie Taxi Co. wideo