Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 04.12.2015 08:30
Telltale Games zapowiada odcinkowego Batmana
947V

Telltale Games zapowiada odcinkowego Batmana

Telltale Games - twórcy odcinkowych gier takich jak The Wolf Among Us (PS4), Tales from the Borderlands (PS4) czy seria The Walking Dead - zapowiedzieli na The Game Awards 2015 kolejny tytuł. Studio wraz z Warner Bros. i DC Entertainment biorą się za Mrocznego Rycerza.

Na tegorocznej edycji TGA Telltale Games zapowiedziało epizodyczną grę z Batmanem w roli głównej. Projekt nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Oprócz komputerów PC i Mac oraz urządzeń mobilnych tytuł trafi również na "domowe konsole". Nie sprecyzowano na jakie, ale śmiało możemy zakładać, że będą to PS4 i X1. Prawdopodobnie - tak jak i poprzednie gry - produkcja pojawi się również na PS3 i X360. Nie znamy dokładnej daty premiery - na oficjalnym blogu możemy wyczytać, że debiut planowany jest na 2016 rok.

Szczegół fabuły nie są znane. Nie wiemy także na komiksach z jakiego okresu Telltale Games ma zamiar się wzorować. Krótka zajawka zaprezentowana na gali poniżej.

 

Źródło: https://www.telltalegames.com/blog/102827/telltale-games-warner-bros-and-dc-entertainment-announce-game-series-based-on-batman-for-2016

Tagi: Batman dc comics playstation 3 playstation 4 Telltale Games the game awards 2015 Warner Bros.