Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 03.12.2015 16:23
Nuk3town już niedługo dostępne dla amerykańskich graczy Call of Duty: Black Ops III
490V

Nuk3town już niedługo dostępne dla amerykańskich graczy Call of Duty: Black Ops III

Mapa Nuk3town dotychczas będąca bonusem dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Call of Duty: Black Ops III (PS4) już niedługo ma szansę stać się dostępna dla wszystkich amerykańskich graczy. Prawdopodobnie także niedługo trafi do Europy.

W amerykańskim PlayStation Store mapa Nuk3town zaczęła wyświetlać się z datą dostępności 26 stycznia 2016 roku, co oznacza, że już za dwa miesiące powinna być dostępna dla wszystkich amerykańskich graczy. Według danych waży 622MB. W europejskim PlayStation Store wciąż widzimy jeszcze dostępność tylko dla osób posiadających egzemplarze przedpremierowe, ale prawdopodobnie z biegiem czasu powinno się to zmienić.

Data nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie ani przez Sony, ani przez Activision, nie wiadomo też, czy mapa ostatecznie będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy gry, ale o tym przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Nuk3town na chwilę obecną jest mapą na wyłączność PlayStation 4 ze względu na układ, jaki Activision zawarło z Sony w ramach planu wydawniczego Call of Duty: Black Ops III (PS4).

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III playstation 3 playstation 4