Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 20.11.2015 20:23
Telltale Games potwierdza drugi sezon Game of Thrones. Wybory będą miały "duże znaczenie"
446V

Telltale Games potwierdza drugi sezon Game of Thrones. Wybory będą miały "duże znaczenie"

Dostaliśmy w tym tygodniu zwieńczenie pierwszego sezonu Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4), którego finał wskazuje, że nie jest to jeszcze koniec historii.

Kevin Bruner, współtwórca Telltale Games w wywiadzie dla The Hollywood Reporter potwierdził, że Game of Thrones: A Telltale Games Series (PS4) dostanie drugi sezon, który jest już w trakcie produkcji.

To, kto przeżył i wszelkie wybory dokonane w sezonie pierwszym będą miały ogromne znaczenie dla sezonu drugiego. Nie powinienem jednak wyjawiać nic więcej.

Bruner zbyt wielu detali nie zdradził, ale podrzucił kilka wskazówek na temat tego, czego możemy oczekiwać od drugiego sezonu.

Rzeczy rzadko idą dobrze w świecie Game of Thrones. Zawsze jest cena, którą trzeba zapłacić za podjęcie się walki. Rzeczywiście Forresterowie mocno się nacierpieli w sezonie pierwszym, ale historia jest trochę większa niż wszyscy myślą. Małe zwycięstwa mogą mieć olbrzymie znaczenie dla tego, co się wydarzy.

Podobnie jak w serialu chcieliśmy pozostawić trochę pytań bez odpowiedzi. Bardzo nam się podoba to, że różni gracze skończą sezon z różnymi członkami rodu Forresterów. Zależnie od dotychczasowych decyzji, inne odpowiedzi zostaną ujawnione. Powiem tylko tyle: North Grove nie może zostać stracone.

Cóż, zaprezentowany w ostatnim odcinku finał był dosyć interesujący, więc wydaje się, że warto poczekać na więcej.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/20/telltale-games-confirms-game-of-thrones-season-two-player-choices-will-play-a-huge-role/

Tagi: Game of Thrones: A Telltale Games Series playstation 3 playstation 4 playstation vita Telltale Games