aysnel aysnel 20.11.2015 14:05
Wampiry kontra ludzie na nowym zwiastunie Seraph of The End
286V

Wampiry kontra ludzie na nowym zwiastunie Seraph of The End

Bandai Namco niezbyt ma ochotę chwalić się swoim nowym strategicznym jRPG-iem Seraph of the End: The Origin of Fate (PS Vita). Trudno się dziwić, bo gra jest przysłowiowym brzydkim kaczątkiem. Czy ma szansę wyrosnąć na pięknego łabędzia - można to sprawdzić na drugim oficjalnym zwiastunie.

Zwiastun z pewnością warto zobaczyć, bo oprócz typowych migawek z rozgrywki, możemy zobaczyć też animowane scenki oraz ataki specjalne bohaterów. Seraph of the End: The Origin of Fate (PS Vita) wprawdzie nawet nie udaje, że jest czymś więcej niż prostą produkcją na motywach mangi/anime, posiada jednak pewien urok. W każdym razie istnieje szansa na solidnego taktycznego jRPG-a, pozbawionego zbędnych udziwnień i fajerwerków.

Fabuła Seraph of the End: The Origin of Fate (PS Vita)  rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzie walczą z wampirami. Wcielamy się w rolę młodzieńca Yuichiro, który ma z nimi rachunki do wyrównania. Japońska premiera na konsolę PS Vita odbędzie się 17 grudnia tego roku.

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/11/seraph-end-origin-fate-second-trailer

Tagi: Bandai Namco playstation vita Seraph of the End: The Origin of Fate wideo