Adam Grochocki Adam Grochocki 20.11.2015 14:10
Patch 1.07 do Bloodborne już dostępny
892V

Patch 1.07 do Bloodborne już dostępny

W dniu dzisiejszym serwery Bloodborne (PS4) przechodzą konserwację, aby przygotować się na dodatek Old Hunters. Mimo to patch 1.07 jest już gotowy do pobrania, więc uruchamiajcie konsole, bo trochę zajmuje.

"Pliczek" waży 9,4 GB, więc wprowadzone zmiany i poprawki muszą być znaczące. I tak:

  • Pojawi się nowe Przymierze (Convenant): The League. Dołączyć do niego możemy w Forbidden Forest w chatce będącej skrótem niedaleko pierwszej lampy. Grając w co-opie jako członek przymierza po zwycięstwie otrzymamy przedmiot, który pozwoli nam uczestniczyć w listach rankingowych.
  • Będziemy mogli zwerbować nowych pomocników NPC. Po zakupie starszego dzwonu przywoływania w Hunter's Dream będziemy mogli przywołać tzw. Old Hunters. Przywołanie spożywa insight, a maksymalna ilość pomocnym fantomów to dwa. NPC mogą wesprzeć nas również w Lochach Kielicha.
  • W Lochach Kielicha dużo łatwiej będzie spotkać żywych graczy.
  • Używając dzwonu przywoływania będziemy widzieć sylwetki graczy poszukujących sesji online. Jeśli chętni są w pobliżu nas ich sylwetki będą falować.
  • Polepszono matchmaking
  • Poprawiono stabilność

W porównaniu do poprzednich patch wnosi sporo nowego. Lada moment premiera DLC The Old Hunters, więc mamy podwójny powód do powrotu do mrocznego Yharnam.

Źródło: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Patch+Notes

Tagi: Bloodborne From Software playstation 4 rpg