Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 20.11.2015 08:00
Yakuza 6 pokaże efekty tworzenia wyłącznie na PS4
389V

Yakuza 6 pokaże efekty tworzenia wyłącznie na PS4

Ostatnia część serii Yakuza - Yakuza Ishin (PS4) oraz nadchodzące Ryu Ga Gotoku Kiwami (PS4) to gry obejmujące dwie generacje. Według Segi nadchodząca Yakuza 6 (PS4) pokaże efekty pracy wyłącznie z myślą o jednej platformie - PlayStation 4.

We wczorajszej informacji prasowej przedstawiciel Segi oznajmił, że wraz z tworzeniem szóstej Yakuzy wyłącznie na PS4 deweloper pragnie tchnąć w projekt nowe doświadczenia, które sprawią, że seria ewoluuje.

Pierwsza Yakuza (PS2) pojawiła się dziesięć lat temu. Z każdą kolejną częścią twórcy przekraczali kolejne granice. To dlatego każda następna gra z serii była dla dewelopera nowym wyzwaniem, przez co gracze pokochali markę - czytamy w informacji prasowej.

Według Segi wypuszczanie gier na obie generacje jest krzywdzące zarówno dla wersji na PS3 jak i PS4. Z tego właśnie powodu Yakuza 6 (PS4) trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Japończyków. Po takich oświadczeniach możemy spodziewać się ładnej oprawy graficznej. Lecz co SEGA ma w zanadrzu poza tym? Na konkretne informacje musimy niestety jeszcze poczekać.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: PlayStation 4 SEGA yakuza 6