Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 19.11.2015 18:20
Otwarta beta World of Tanks zaatakuje nas już w grudniu
1476V

Otwarta beta World of Tanks zaatakuje nas już w grudniu

Już za kilka tygodni potężne maszyny rozpoczną walkę o poszczególne pola bitew z drugiej wojny światowej. Chcecie wypróbować grę? Macie okazję! Przy okazji zobaczmy w galerii jak World of Tanks (PS4) prezentuje się na PlayStation 4.

World of Tanks (PS4) przedstawiać nie trzeba nikomu, ale przypomnijmy, że to gra sieciowa, w której w ramach historycznych pól bitew prowadzimy swój czołg do zwycięstwa.

Sama produkcja w całości jest free-to-play, więc nie wymaga żadnych abonamentów. Dodatkowo model biznesowy nie jest oparty o złowrogie pay-to-win, co oznacza, że w Świat Czołgów można naprawdę grać bez opłat.

Dlaczego mielibyście grać w betę? Twórcy obiecują, że cały progres z bety trafi do produkcji po premierze, więc dzięki temu uzyskacie szansę na zdobycie wymarzonego czołgu szybciej niż inni gracze. Dodatkowo dostaniecie unikalny czołg M22 Locust.

Beta rozpocznie się 4 grudnia 2015 roku i potrwa do 6 grudnia. Nie trzeba nawet nigdzie się rejestrować, wystarczy pobrać grę z PlayStation Store.

Użytkownik "ja" zamieścił także link prezentujący wideo z World of Tanks na PS4. Nagranie nie jest może najlepszej jakości, ale warto mimo wszystko zobaczyć, jak prezentuje się sterowanie.

 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/11/18/world-of-tanks-open-beta-hits-ps4-next-month/

Tagi: galeria PlayStation 4 wargaming World of Tanks