Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 13.11.2015 21:01
Obejrzyj 24-godzinny maraton gier wideo dla chorych na raka i weź udział w konkursie
314V

Obejrzyj 24-godzinny maraton gier wideo dla chorych na raka i weź udział w konkursie

Brytyjska organizacja charytatywna Macmillan Cancer Support ogłosiła, że w ten weekend odbędzie się 24-godzinny maraton gier wideo, w trakcie których widzowie będą mogli oglądać zmagania celebrytów Twitcha. Celem akcji jest zachęcenie ludzi do złożenia datków na walkę z rakiem.

W trakcie całej akcji obejrzymy zmagania w 24-godzinnym maratonie łącznie 17 celebrytów, w tym LTZonda, Spamfish i LeahLovesChief.

Wydarzenie będzie transmitowane bezpośrednio z siedziby Twitcha i rozpocznie się jutro, czyli 14 listopada 2015 roku o godzinie 13:00.

Celem akcji jest zachęcenie ludzi do złożenia datków na fundację Macmillan Cancer Support. Możecie wziąć w niej udział także sami. Każda osoba, która posiada własny kanał i zbierze 150 funtów, zostanie wymieniona na liście darczyńców oraz będzie mogła wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są nagrody ufundowane przez Twitcha i firmę HyperX.

Całe wydarzenie zakończy się o 13:00 w niedzielę. Więcej o akcji można przeczytać pod tym linkiem. Samą transmisję będzie można obejrzeć pod tym linkiem.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-11-13-macmillan-cancer-support-announces-24-hour-gaming-marathon

Tagi: