Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 13.11.2015 12:00
Falcom planuje więcej gier na PS4
277V

Falcom planuje więcej gier na PS4

Znany deweloper gier z gatunku JRPG - Nihon Falcom - po udanym roku fiskalnym 2015 planuje kolejne gry na PlayStation 4. Co raz więcej tytułów będzie otrzymywało również wersję anglojęzyczną.

W 2016 roku Nihon Falcom planuje wydać kolejną grę z serii Ys. Co prawda nie ma ona jeszcze sprecyzowanych platform, ale spokojnie możemy zakładać, że tytuł pojawi się na PlaySyation 4 ponieważ firma widzi ciągle rosnące zainteresowanie najnowszą stacjonarną konsolą Sony.

Z raportu finansowego dowiadujemy się także, że tytuły od Falcomu notują spore zainteresowanie zarówno w Japonii jak i poza nią. W związku z tym pojawiają się plany wydawania swoich gier zarówno na rynkach azjatyckich jak i w wersjach z językiem angielskim.

Na koniec dokument wspomina o bardzo dobrym odbiorze ekskluzywnego dla PS Vita Tokyo Xanadu (PS Vita) pomimo faktu, że jest to całkowicie nowe IP.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/13/falcom-plans-to-release-new-ps4-games-new-ys-game-in-2016-expansion-of-english-content/

Tagi: Nihon Falcom PlayStation 4 playstation vita tokyo xanadu