Adam Grochocki Adam Grochocki 13.11.2015 13:10
Nowa wersja najlepszej mapy BF2 wkrótce za darmo w Battlefield 4!
1034V

Nowa wersja najlepszej mapy BF2 wkrótce za darmo w Battlefield 4!

Battlefield 4 (PS4) wystartował dwa lata temu z wielkimi problemami. Błędy i niezbalansowany gameplay postawiły pod znakiem zapytania umiejętności DICE. Od tamtego czasu było już tylko lepiej, flagowy FPS studia jest ciągle ulepszany, a gracze czują, że twórcy o nich pamiętają. Jeszcze w tym roku otrzymamy nowe, darmowe DLC!

W tym roku mieliśmy już dodatek Nocne Operacje oraz opracowywaną przez długi czas Mapę Społecznościową. Nawet dla posiadaczy pakietu Premium były to super dodatki i ze spokojem możemy oczekiwać odświeżonej mapy z nazwanej Smocza Dolina 2015. 

Oryginalna mapa w BF2 była ogromna, posiadała bardzo dużo flag do zdobycia, a jej najbardziej charakterystyczną cechą były mosty, które można było burzyć o odbudowywać. I to wszystko powróci! Oprócz odświeżenia graficznego mapa zmieni się na bardziej wielopoziomową, aby przybliżyć ją do chińskiej doliny rzecznej.

Flagi powrócą w niezmienionym układzie, co oznacza, że na nowej mapie będzie więcej flag niż w jakiejkolwiek innej mapie Battlefield 4. W Smoczej Dolinie 2015 zagramy w trybach Podboju i Szturmu.

Zniszczalne mosty w przypadku Szturmu to może być prawdziwy game changer i nie mogę się doczekać kiedy to przetestuję!

Mapa ominie poprzednią generację i pojawi się na PS4. Premiera pod koniec roku wraz ze świąteczną aktualizacją gry. Pamiętajcie tylko żeby ściągnąć ją ze sklepu, bo nie będzie częścią patcha.

Źródło: http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/news/view/smocza-dolina-2015-juz-wkrotce-w-battlefield-4/

Tagi: battlefield 4 darmowe dlc DICE EA mapa multiplayer smocza dolina