Daniel Stroński Daniel Stroński 06.11.2015 12:28
Treyarch dało radę - rewelacyjne pierwsze oceny Call of Duty: Black Ops III
1535V

Treyarch dało radę - rewelacyjne pierwsze oceny Call of Duty: Black Ops III

Dziś premiera nowej odsłony Call of Duty od studia Treyarch i do Sieci trafiły pierwsze recenzje. Czy twórcy zdecydowali się na rewolucyjne zmiany, a może to standardowy CoD, tyle że z trybem Zombie?

Redaktorzy największych zagranicznych serwisów zostali zaproszeni przez Activision na dwudniowe testy pełnej wersji Call of Duty: Black Ops III (PS4) z opłaconą podróżą i zakwaterowaniem przez wydawcę. Nie mówimy, że miało to wpływ na oceny, ale wypada zaznaczyć.

Recenzenci jako zalety wymieniają najczęściej wprowadzenie klas Specjalistów, bogaty tryb Zombie i jak zawsze świetną warstwę audio. Nudna kampania zaś ma być najsłabszym element produkcji.

The Telegraph - 8/10

Nie, to nie jest najlepsze Call of Duty w historii, ale ogrom zawartości nadrabia niedociągnięcia niektórych elementów. Interesująca fabuła na pewno dodałaby wiele, ale jej brak nie przekreśla solidnej reszty.

The Escapist - 4/5

Nawet jeśli nigdy nie graliście w żadną odsłonę Call of Duty, nowy tryb Zombie to coś, co docenią fani Left 4 Dead i Evolve.

Gamespot - 7/10

Jeśli chodzi o tryb z nieumarłymi i pierwsze dziesięć godzin multiplayera, gra zdecydowanie przoduje. Ale w kwestii kampanii nie ma się czym chwalić. Black Ops III nie oferuje niczego wyjątkowego, lecz robi wystarczająco dużo, by utrzymać status quo serii Call of Duty.

Pamiętajcie, że są to recenzje wersji na PlayStation 4. PS3 dostało okrojonego potworka.

Źródło: wymienione serwisy

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III pierwsze oceny PlayStation 4 Treyarch