Daniel Stroński Daniel Stroński 05.11.2015 20:20
Ofensywa co-opowa 2K Games - kompletna edycja Evolve i trójpak serii Borderlands z okładką, ceną i datą premiery
786V

Ofensywa co-opowa 2K Games - kompletna edycja Evolve i trójpak serii Borderlands z okładką, ceną i datą premiery

Do planów 2K Games co do ponownego wydania swoich shooterów w kompletnych edycjach dołączyły okładki i cena zbiorczego wydania serii Borderlands. Niektórzy zwyczajnie wolą poczekać, aż wyjdą wszystkie dodatki DLC i dostać je ze zaktualizowaną wersją gry na płycie. Zaliczacie się do takich osób?

Na pierwszy ogień idzie Evolve (PS4), które trafiło dwa dni temu na amerykański rynek w cenie $59.99 (~220 zł). Ultimate Edition zawiera dwie przepustki sezonowe z dodatkowymi postaciami i grywalnymi potworami. Tak prezentuje się okładka:

Nowością zaś jest zestaw Borderlands Triple Pack, który trafi wyłącznie na PS3. Przypominamy, że pierwsza część serii wciąż nie jest dostępna na PS4, chociaż na początku roku dostaliśmy remaster dwójki i The Pre-Sequel jako Borderlands: The Handsome Collection (PS4). W trójpaku znajdą się wszystkie trzy odsłony z dodatkami DLC i kupimy go za równowartość $49.99 (~185 zł) jeszcze w tym miesiącu, od 17 listopada, chociaż data ta pochodzi z amerykańskiej strony sieci sklepów Amazon, więc nie wiadomo, czy zestaw trafi w tym dniu również do Europy.

Źródło: playstationlifestyle.net, gamespot.com

Tagi: 2k australia 2K Games borderlands evolve Gearbox Software turtle rock studios