Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 03.11.2015 09:30
Until Dawn: Rush of Blood nie jest dodatkiem
907V

Until Dawn: Rush of Blood nie jest dodatkiem

Po ujawnieniu Until Dawn: Rush of Blood (PS4), które wykorzystywać będzie możliwości PlayStation VR byliśmy przekonani, że jest to niewielkie DLC do wydanego w tym roku Until Dawn (PS4). W rzeczywistości tak jednak nie jest.

Twórcy Until Dawn (PS4) - studio Supermassive Games - jakiś czas temu zaprzeczali pogłoskom odnośnie tworzenia DLC do swojej gry. Ujawnili, że pracują nad nowym tytułem. Jak się okazuje mówili prawdę - Until Dawn: Rush of Blood (PS4) to samodzielna gra przygotowywana specjalnie z myślą o PlayStation VR.

Until Dawn: Rush of Blood (PS4) zaoferuje graczom sporą ilość poziomów. Zaprezentowane na PGW 2015 demo trwało około 7 minut. Według dewelopera to jedynie połowa średniej długości każdego z rozdziałów. Cała historia osadzona jest w świecie znanym z Until Dawn (PS4). Skupiono się tutaj na powolnym popadaniu jednego z bohaterów w obłęd. Sama gra to - jak nietrudno było zauważyć - typowy "celowniczek".

Until Dawn: Rush of Blood (PS4) prawdopodobnie będzie jednym z tytułów startowych dla PlayStation VR.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/02/until-dawn-rush-of-blood-is-a-full-game-for-playstation-vr-contains-a-good-number-of-levels/

Tagi: PlayStation 4 playstation vr Supermassive Games Until Dawn Until Dawn: Rush of Blood