Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 01.11.2015 10:00
Stranger of Sword City trafi na zachód? Tak uważa niemiecki Amazon
428V

Stranger of Sword City trafi na zachód? Tak uważa niemiecki Amazon

Stranger of Sword City: Black Palace (PS Vita) to japoński przedstawiciel gatunku dungeon-crawler RPG. Pochodzi z konsoli Xbox 360, ale pojawił się też na PS Vicie (z podtytułem Black Palace) oraz PC. Jak do tej pory gra nie opuściła ojczyzny, lecz być może w przyszłym roku to się zmieni, a przynajmniej tak uważa niemiecki oddział sklepu Amazon.

Niemiecki oddział Amazonu wystawił do przedsprzedaży kolejny tytuł z kraju samurajów. Skrótowo rzecz ujmując Stranger of Sword City: Black Palace (PS Vita), według tamtejszych doniesień, ma pojawić się w Europie już 24 marca 2016 roku, dzięki dystrybutorowi Flashpoint AG.

Flashpoint AG dystrybuuje w Niemczech gry wydawane przez NIS America. Z drugiej strony, nawet jeśli sami zainteresowani pracują nad lokalizacją, to jak na razie nie potwierdzają tych wieści, lecz to pewnie kwestia czasu. Wspomniana produkcja jest niczym się niewyróżniającym, tradycyjnym dungeon-(j)RPG-iem z eksploracją podziemi naszpikowanymi pułapkami i kilkoma klasami postaci do wyboru. Oprócz PS Vity rozbudowana wersja gry ma trafić również na Xbox One. Poniżej znajdziecie materiał filmowy z japońskiej edycji.

Źródło: http://gematsu.com/2015/10/stranger-sword-city-listed-ps-vita-amazon-germany

Tagi: Flashpoint AG Nippon Ichi Software America playstation vita Stranger of Sword City: Black Palace wideo