Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 13.10.2015 20:30
Lolitki otworzą swoją "Królicza Norkę" również na PS Vita
361V

Lolitki otworzą swoją "Królicza Norkę" również na PS Vita

Szykuje się kolejna gratka dla wielbicieli gier Visual Novel, tomików mangi, seriali anime oraz konsolki PS Vita. 5pb zapowiedziało na przenośny sprzęt swój nowy tytuł VN oparty o ilustrowano-animowaną serię "Is the Order a Rabbit?", której akcja toczy się w kawiarni "Rabbit House" prowadzonej oczywiście przez śliczne lolitkowate bohaterki.

Wprawdzie we wstępie wspomniałem o anime, ale gra zatytułowana Is the Order a Rabbit? Wonderful Party! (PS Vita) będzie komediowym VN z elementami zarządzania, opartą o mangę z 2011 roku od Koi. Najciekawsze jest to, że dostaniemy w jednym wydaniu dwie różniące się od siebie opowieści dotyczące codziennego życia w prowadzonej przez dziewczynki kawiarni "Rabbit House". Brzmi to jak nazwa domu publicznego, ale w końcu jesteśmy w Japonii.

W pierwszej historii skupimy się na przygotowaniach do urodzin jednej z bohaterek imieniem Chino Kafu. Zadaniem gracza w tej części zabawy jest zarządzanie kawiarnią i interakcje z odwiedzającymi ją gośćmi. Druga opowieść obraca się wokół dziewczynki Cocoa Hoto i jej starań o przygotowanie przyjęcia z okazji Gwiazdki. Tutaj pojawią się też postacie, z którymi w trakcie pierwszej historyjki mieliśmy najlepsze stosunki.

Japońska premiera Is the Order a Rabbit? Wonderful Party! (PS Vita) została zaplanowana na 3 marca 2016 dla konsolki PS Vita. Zamówienie własnego króliczka będzie nas kosztowało 6800 jen (~210 zł).

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/10/order-rabbit-wonderful-party-announced-ps-vita

Tagi: 5pb. Is the Order a Rabbit? Wonderful Party! playstation vita visual Novel