Daniel Stroński Daniel Stroński 22.09.2015 17:07
W przyszłym miesiącu Batman: Arkham Knight dostanie fabularne DLC z Catwoman
602V

W przyszłym miesiącu Batman: Arkham Knight dostanie fabularne DLC z Catwoman

Dziś na PS Store trafiła specjalny Batmobil z filmowej trylogii Nolana, a niebawem Batman: Arkham Knight (PS4) zostanie zasilony znacznie obszerniejszym dodatkiem. Nadchodzi fabularny dodatek z Kobietą-Kotem.

Od dzisiaj w PS Store możemy nabyć Batmobil w wersji "Tumbler" z filmów Nolana, a przyszły tydzień przyniesie Crime Fighter Challenge Pack #2, czyli paczkę wyzwań, gdzie zawalczymy Batmanem, Robinem i Catwoman. Znajdzie się też miejsce na wyzwania za kierownicą naszego pojazdu, ale główną atrakcją będzie GCPD Lockdown, czyli zapowiadane wcześniej fabularne DLC, w którym Nightwing musi powstrzymać Penguina przed ucieczką z posterunku GCPD.

Październik (na razie bez dokładnych dat) to czas nadejścia Batman Classic TV Pack, gdzie znajdą się kostiumy z lat 60. i trasy inspirowane starymi serialami, lecz to tylko przystawka do dodatkowych misji z Catwoman. Kobieta-Kot spróbuje powstrzymać Riddlera po wydarzeniach głównej linii fabularnej.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/09/22/batman-arkham-knight-gets-catwoman-story-dlc-in-october.aspx

Tagi: batman: arkham knight dlc dodatek galeria playstation 4 Rocksteady Studios wideo