Daniel Stroński Daniel Stroński 31.08.2015 16:29
Poznaliśmy stawki mikropłatności w MGS V: The Phantom Pain
1559V

Poznaliśmy stawki mikropłatności w MGS V: The Phantom Pain

Mikropłatności wcale nie takie mikro. Pozostał jeden dzień do premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4), a do PSN-u, obok możliwości importowania save'a z Ground Zeroes, przybyły paczki specjalnych monet, które można kupić za prawdziwą gotówkę. Wiemy też, co za nie kupimy.

Jak już pisaliśmy, mikrotransakcje w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) nie są obowiązkowe, a można za nie kupić monety Mother Base Coins. Te zdobędziemy również podczas gry, ale bogatsi mogą sięgnąć po portfel. 100 MB Coinsów dostaniemy za $1.65 (~6 zł), a 6,000 MBC to wydatek rzędu $79.95 (~296 zł).

Żeby nakreślić, ile za takie pieniądze możemy kupić, przedstawiamy menu rozwoju bazy:

Rozbudowa dodatkowych baz (FOB - Forward Operating Base) wymagana jest do gry PvP, ale cierpliwi gracze powinni być w stanie uzbierać odpowiednią ilość MBC w trakcie zwykłej gry. ostatecznie zweryfikujemy to już jutro, kiedy to The Phantom Pain będzie miało oficjalną premierę.

Źródło: http://metal-gear.net/2015/08/31/mother-base-coin-aka-in-game-currency-prices-revealed/

Tagi: hideo kojima Kojima Productions Konami metal gear solid v: the phantom pain Mikropłatności mikrotransakcje NeoGAF PlayStation 4