Daniel Stroński Daniel Stroński 28.08.2015 12:14
Bitwa o Jakku - szkice koncepcyjne ze starcia w Star Wars Battlefront, które będzie ważne dla kinówki
944V

Bitwa o Jakku - szkice koncepcyjne ze starcia w Star Wars Battlefront, które będzie ważne dla kinówki

Czekacie na grudniowe Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy? Istotna dla fabuły będzie tam dawna bitwa o Jakku, którą przeżyjemy (lub nie) w nadchodzącym Star Wars Battlefront (PS4). Twórcy opublikowali szkice koncepcyjne.

29 lat przed wydarzeniami z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy miejsce miała wielka bitwa o Jakku. Chociaż w kinach zobaczymy tylko zgliszcza po całej walce, w Star Wars Battlefront (PS4) weźmiemy w niej udział. A będzie się działo.

Pierwsza grafika koncepcyjna przedstawia zniszczonego Star Destroyera i toczącą się wokół niego walkę. Anton Grandert z DICE projektował to z myślą o motywie Dawida i Goliata, gdzie rebelianci są oczywiście tym pierwszym.

Drugi obrazek pokazuje nam zniszczonego X-Winga, który z miejsca stał się elementem otoczenia, dając osłonę przed ogniem blasterów wroga.

Bitwa o Jakku obejmie w grze dwie mapy, które preorderowcy dostaną 1 grudnia, a cała reszta tydzień później. Sama gra trafi do rąk graczy 17 listopada tego roku.

Źródło: http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/news/get-a-first-glimpse-of-the-battle-of-jakku-in-star-wars-battlefront

Tagi: