Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 28.08.2015 15:44
Dengekiko, Famitsu i Tamsoft soczyście kopią tyłki na nowych obrazkach z Tag Blanc + Neptune VS Zombie Army
1508V

Dengekiko, Famitsu i Tamsoft soczyście kopią tyłki na nowych obrazkach z Tag Blanc + Neptune VS Zombie Army

Z jednej strony  w sieci dużo jest wieści odnośnie Extreme Dimension Tag Blanc + Neptune VS Zombie Army (PS Vita), nadchodzącej grze akcji z serii Neptunia. Tyle tylko, że konkretów przeważnie mało, za to pojawiają się kolejne obrazki, nie inaczej jest tym razem.

Współproducent gry, Compile Heart, zaktualizował właśnie swoją stronę internetową o nowe zrzuty, na których można zobaczyć takie dziewczęce postacie w akcji jak Dengekiko, Famitsu, i Tamsoft dające widowiskowego łupnia zombiakom. O ile dwie pierwsze panny, jako personifikacje znanych japońskich czasopism , pojawiły się już w  Hyperdimension Neptunia U: Action Unleashed (PS Vita), Tamsoft jest zupełnie nowa w tym gronie. Wprawdzie tydzień temu wspominał o niej magazyn Dengeki, ale teraz możemy wreszcie zobaczyć ją na oficjalnych obrazkach. Symbolizuje rzecz jasna drugiego kooperanta odpowiedzialnego za tytuł. Galeria do obejrzenia poniżej.

Extreme Dimension Tag Blanc + Neptune VS Zombie Army (PS Vita), czteroosobowa gra akcji w klimatach szkolno-zombicznych pojawi się w Japonii już 15 października na konsolkach PS Vita.

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/extreme-dimension-tag-blanc-neptune-vs-zombie-army-dengekiko-famitsu-tamsoft-screenshots

Tagi: compile heart Extreme Dimension Tag Blanc + Neptune VS Zombie Army galeria PlayStation Vita Tamsoft