Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.08.2015 19:57
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain posiada „prawdziwe zakończenie” jak Batman: Arkham Knight
1804V

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain posiada „prawdziwe zakończenie” jak Batman: Arkham Knight

Nie, nie martwcie się. W żadnym wypadku go nie zdradzamy. Warto jednak wiedzieć, że w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) pojawi się „prawdziwe zakończenie” działające w podobny sposób, jak te, które mogliśmy zaobserwować w Batman: Arkham Knight.

Grając w dosyć typowy, niezbyt dokładnie sposób, odblokujemy w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) domyślne zakończenie, które przygotował dla nas Hideo Kojima. Jest to normalna rzecz, nie wszyscy przecież muszą „lizać ściany” przy pierwszym podejściu.

Jeśli zdecydujemy się jednak podjąć wyzwania i odblokować „prawdziwe zakończenie”, czekają na nas nie lada trudności. Niektórym recenzentom udało się dokonać tego czynu i z ich wypowiedzi można wywnioskować, że na pewno nie uda nam się tego zrobić przy pierwszym podejściu. Chcąc odblokować „prawdziwe zakończenie”, należy zebrać wszystkie, porozrzucane w grze taśmy, ale także pokonać poszczególnych bossów na wyższych poziomach trudności. Nie są na chwilę obecną znane wszystkie warunki, ale recenzenci potwierdzają, że rzeczywiście jest takie zakończenie.

Czy to dobrze, każdy musi ocenić sam. Widząc wymogi potrzebne do odblokowania „prawdziwego zakończenia” w Batman: Arkham Knight, wielu graczy uznało to za daremne i obejrzało je po prostu w serwisie YouTube. W wypadku Metal Gear Solid V: The Phantom Pain raczej będzie podobnie, ale ambitni mogą potraktować to jako kolejne wyzwanie, którym będą mogli szczycić się pośród swoich znajomych.

Źródło: http://www.gamerevolution.com/news/mgs5-the-phantom-pain-has-a-true-ending-is-extraordinary-but-difficult-to-unlock-34523

Tagi: Kojima Productions metal gear solid v: the phantom pain playstation 3 PlayStation 4