Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 18.08.2015 11:09
Smartfonowy retro jRPG - Grinsia trafi na konsole Sony? Ujawniono listę trofeów
352V

Smartfonowy retro jRPG - Grinsia trafi na konsole Sony? Ujawniono listę trofeów

Grinsia to japoński retro-RPG od Kemco, do to tej pory obecny na smartfonach i Nintendo 3DS. Mimo, iż gra nie została jeszcze zapowiedziana na platformy Sony wyciekła właśnie lista trofeów, warto więc przyjrzeć się grze nieco bliżej.

Kemco taśmowo wypuszcza swoje produkcje na urządzenia mobilne, a sama Grinsia nie wyróżnia się jakoś specjalnie pomiędzy nimi, wiec trudno dociec akurat dlaczego ten staroszkolny jRPG ma trafić na PlayStation 4 i PS Vita. Wprawdzie oficjalnej zapowiedzi brak, ale skoro dostępny jest wgląd w trofea, wkrótce winna się takowa pojawić. Samych trofeów jest dziesięć do zdobycia.

Fabuła gry obraca się wokół dwóch bogiń i motywu poszukiwania skarbów. Główny bohater pochodzący z rodziny, która się tym zajmuje, wyrusza w świat odnaleźć sześć kawałków wielkiego skarbu. Po drodze dowolnie rekrutuje członków drużyny spośród wielu napotkanych postaci. Każda otrzymała własną historię i różnie reaguje na fabularne wydarzenia, więc tytuł można przechodzić wielokrotnie, za każdym razem odkrywając coś nowego. Istnieje system dnia i nocy mający wpływ na rozgrywkę. Poniższe wideo pokazuje jak Grinsia wygląda w akcji. Nagranie pochodzi z wersji Nintendo 3DS. Jeśli ktoś lubi grać w "indyki" powinien się zainteresować.

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/kemco-rpg-grinsia-ps4-ps-vita-trophies-surface

Tagi: grinsia kemco playstation 4 PlayStation Vita