Daniel Stroński Daniel Stroński 08.08.2015 11:01
Rozgrywka i szczegóły na temat łączącego technologię i magię RPG-a Technomancer
791V

Rozgrywka i szczegóły na temat łączącego technologię i magię RPG-a Technomancer

Twórcy Bound By Flame (PS4) przedstawili ostatnio swój nowy projekt na zwiastunie, lecz nie było w nich ani grama rozgrywki. W końcu ją mamy, włącznie z komentarzem dewelopera.

Technomancer (PS4) przeniesie nas na Marsa, który przez wiele lat był kolonizowany przez Ziemian, lecz w wyniku kataklizmu planeta wypadła ze swojej orbity i straciła kontakt z Ziemią. Z tego powodu władzę przejęły kompanie wydobywające wodę i terramorfujące powierzchnię Marsa. Łącznie stronnictw ma być sześć i z jednymi będziemy współpracować, a z innymi walczyć.

Bohaterem jest technomancer, czyli człowiek korzystający z bioelektrycznych umiejętności. Te rozwiniemy wraz z poziomami doświadczenia, pakując punkty do jednego z czterech drzewek. Udostępniono również crafting, w którym stworzymy broń i pancerz dla postaci.

W walce posługujemy się głównie laską (wzmacnianą prądem) i umiejętnościami elektrycznymi. Świat gry nie jest otwarty, a czerpie raczej zamysł z hubami z serii Mass Effect. Będziemy mogli także chodzić w towarzystwie kompanów i da się z nimi romansować.

Premiera gry Technomancer (PS4) planowana jest na przyszły rok.

Źródło: IGN

Tagi: