Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 06.08.2015 17:06
Wciel się w szoguna i podbij Japonię! Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence dostało drugi zwiastun
419V

Wciel się w szoguna i podbij Japonię! Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence dostało drugi zwiastun

Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence (PS4) kontynuuje tradycję swoich poprzedników i nadchodzi na PlayStation 4 i PS3, udowadniając po raz kolejny, że na konsolach da się grać w gry strategiczne. Dostaliśmy dzisiaj drugi zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki.

Koei Tecmo nie próżnuje, przygotowując się do wydania Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence (PS4) będącego kolejną częścią całego cyklu.

Licząca kilkanaście odsłon najdłuższa seria gier Koei, Nobunaga’s Ambition, poświęcona jest gatunkowi turowych strategii. Ostatnia część o podtytule Sozou (w wersji anglojęzycznej Sphere of Influence) przenosi nas do ery Sengoku, czyli Japonii XV i XVI wieku, gdzie wcielimy się w pana feudalnego (postać historyczna lub stworzona przez gracza), próbującego zjednoczyć państwo i stać się pierwszym szogunem.

Gra wymaga od nas umiejętności na trzech polach - Budowy (budowa farm i dróg, zwieranie umów handlowych, rozwój ekonomiczny), Dyplomacji (tworzenie sojuszy, zatrudnianie szpiegów, zdobywanie lojalności oficerów) oraz Wojny (budowa fortyfikacji, zarządzanie wojskami podczas potyczek, przejmowanie strategicznych punktów na mapie).

Możemy zobaczyć to poniżej na wideo, w którym znajdziemy także fragmenty rozgrywki. Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence pojawi się na PlayStation 4 i PS3 już 4 września 2015 roku. Mowa tutaj jak najbardziej o premierze europejskiej.

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tdONL_BvtZw

Tagi: galeria Koei Tecmo Nobunaga's Ambition: Sphere of Influence PlayStation 3 playstation 4