Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 06.08.2015 16:45
Odwiedź nowe miejsca w Tokyo Xanadu na świeżutkich obrazkach z gry
1469V

Odwiedź nowe miejsca w Tokyo Xanadu na świeżutkich obrazkach z gry

Dzisiaj Nihon Falcom ujawnił wszystkim zainteresowanym dwie nowe lokacje, jakie odwiedzimy w Tokyo Xanadu (PS Vita), oraz kolejny element rozgrywki obecny w tej japońskiej grze RPG. Całkiem niezły powód aby pochwalić się sporą galerią nowych obrazków.

Pośród kolejnej partii poniższych zrzutów przyciągnąć uwagę powinny te przedstawiające dwie świeżo ujawnione miejscówki zawarte w grze. Znajdują się one na obszarze miasta Morimiya City.

Pierwsza to miejska atrakcja turystyczna oraz centrum kultury Across Tower, gdzie oprócz sklepów, placówek kulturalnych czy sal wystawienniczych, znajduje się ważne dla fabuły Muzeum Sztuki. W wieży zaś planuje odbyć rocznicowy koncert zespół muzyczny SPiKA. Druga to zabudowana w staroświeckim, zachodnim stylu, pełna sklepików i kafejek ulica - Renga Alley. Najbardziej znany tamtejszy lokal to "Ichinana Cafe", ale też znajdziemy tutaj sklep z modnymi ubraniami "Nomad" oraz z antykami "Lucort", gdzie pracuje jeden z głównych bohaterów.

Skoro jesteśmy przy głównych bohaterach. Kou i reszta ferajny dostaną możliwość zmiany ubrań zależnie od pory roku. To samo ma się tyczyć również postaci pobocznych. Tokyo Xanadu (PS Vita) na PS Vitę zadebiutuje już 30 września w Japonii. Teraz musimy się tylko modlić, by ktoś się zlitował i wydał grę na Zachodzie.

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/tokyo-xanadu-screenshots-introduce-across-tower-renga-alley

Tagi: galeria Nihon Falcom playstation vita tokyo xanadu