Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 05.08.2015 12:59
Dawka zrzutów ekranu z Call of Duty: Black Ops III
1465V

Dawka zrzutów ekranu z Call of Duty: Black Ops III

Na imprezie, jaką są targi Gamescom 2015, każdy z wydawców chce zareklamować swój produkt udostępniając nowe materiały z nadchodzących gier. Nie inaczej postąpiło Activision. Nowe materiały z Call of Duty: Black Ops III (PS4) ukazują parę statycznych ujęć z gry.

Kolejna część, rozpoczętej w 2010 roku serii Black Ops, przenosi nas parę lat w przyszłość względem wydarzeń z Call of Duty®: Black Ops II (PS3). Rozłamy polityczne, kończące się zasoby surowców, postęp technologiczny oraz trwające konflikty doprowadziły świat na skraj chaosu. Żołnierze specjalnej jednostki Black Ops podłączeni są do potężnej sieci informatycznej zwanej Direct Neural Interface, która poprawia ich koordynację. Jednak jeden z oddziałów znika bez śladu podczas wykonywania misji. Niedługo po tym dochodzi do poważnego wycieku danych. Naszym zadaniem będzie zbadanie całej tej sytuacji.

Niniejsze zrzuty ekranu pochodzą z trybu kampanii, którą ogrywać będzie można w czteroosobowej kooperacji. Call of Duty: Black Ops III (PS4) w sprzedaży pojawi się 6 listopada tego roku zarówno na PS4 jak i PS3.

Źródło: All Games Beta

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III fps gc 2015 playstation 3 PlayStation 4 screenshot Treyarch zrzuty ekranu