Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 03.08.2015 13:17
74 wysokiej jakości zrzuty ekranu z Kill Strain
6770V

74 wysokiej jakości zrzuty ekranu z Kill Strain

W miniony weekend odbyła się prywatna sesja testowa nadchodzącego tytułu na wyłączność dla PlayStation 4 Kill Strain (PS4). Podczas ogrywania najnowszego dzieła Sony San Diego po raz pierwszy działała funkcja wykonywania zrzutów ekranu. Pozwoliło to na opublikowanie aż 74 zrzutów ekranu.

Kill Strain jest sieciową strzelaniną dystrybuowaną w formule free-to-play. W grze zastosowano dość nietypowy podział drużyn – 5 vs. 5 vs. 2. Pięcioosobowe zespoły składają się z najemników należących do wrogich frakcji starających się o przejęcie arktycznych terenów, na których odkryto nowe zasoby energii. Trzecia drużyna to para mutantów obdarzonych śmiercionośnymi zdolnościami, starająca się wszelką za cenę zniweczyć plany najemników. Rozgrywkę obserwujemy z kamery zawieszonej wysoko ponad planszą.

Dzięki uprzejmości serwisu dualshockers mamy możliwość przyjrzenia się z bliska temu tytułowi. Na zrzutach zobaczymy ekrany ładowania, schemat sterowania oraz przede wszystkim samą rozgrywkę. Niestety testerzy mieli okazję zagrać wyłącznie jako ludzcy najemnicy więc próżno szukać zrzutów ukazujących rozgrywkę z punktu widzenia mutantów.

Według relacji redaktorów wspomnianego serwisu gra wciąż jest na etapie tworzenia więc wiele elementów może ulec zmianie.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/02/ps4-exclusive-kill-strain-check-out-74-direct-feed-1080p-screenshots-of-sony-san-diegos-latest-game/

Tagi: f2p free to play kill strain playstation 4 screenshot sony san diego zrzuty ekranu