Posiadacze Xbox One zagrają wcześniej w Star Wars Battlefront

Gry
969V
Posiadacze Xbox One zagrają wcześniej w Star Wars Battlefront
Jaszczomb | 21.07.2015, 19:36
PS4

Tegoroczna odsłona Call of Duty tym razem będzie bardziej wspierana na konsolach Sony, a co z drugą stroną barykady? Seria Battlefield robi sobie przerwę, ale najbliższy duży FPS od EA, , dostępny będzie wcześniej na konsolach Microsoftu.

Uspokajamy - data premiery się nie zmieniła. Zwyczajnie w jeszcze przed premierą zagrają posiadacze aktywnej usługi EA Access, która pozwala m. in. na wcześniejszy dostęp do dużych produkcji Elektroników, a ta jest dostępna wyłącznie na Xboksach. Potwierdził do Phil Spencer na Twitterze:

Dalsza część tekstu pod wideo

Podobna sytuacja miała miejsce chociażby w przypadku , w które osoby z aktywną usługą mogły pograć przez całe 10 godzin na tydzień przed europejską (i pięć dni przed światową) premierą tytułu.

Sytuacja taka dziwi, bo na targach E3 widać było współpracę między Sony i - pokaz rozgrywki na konferencji japońskiego giganta, specjalne namioty itp. Oczywiście jest to zwykły bonus dla graczy z EA Access, ale czy tego romansowania z Sony wyniknie z tego coś wyjątkowego dla posiadaczy PlayStation 4?

Przypominamy, że usługa EA Access upoważnia do nieodpłatnego grania w wybrane tytuły od Electronic Arts, ja także do zniżek oraz limitowanego czasowo wczesnego dostępu do nowych gier. Usługa nie jest dostępna na PlayStation, gdzie Sony postawiło na swoje PlayStation Plus.

Źródło: Twitter (@XboxP3, @bravoINTEL)

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper